
Стіл журнальний Компанит Соната 100х60х53,2 см Дуб крафт золотий
2 413 ₴
- В наявності
- Код: 16772
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл журнальний виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. полиці забезпечують достатньо місця для декоративних предметів, паперів, газет та журналів Довжина - 1000 мм Глибина ― 600 мм
Висота ― 532 мм
Висота ― 532 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16772 |
| Висота | 532 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал стільниці | Ламіноване ДСП |
| Особливості | Додаткові полиці, ніжки на коліщатках |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Журнальний стіл |
| Форма | Овальний |
| Ширина | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 413 ₴

