
Комп'ютерний стіл Компанит ПІ ПІ 2 117,5х60х95,6 см Дуб крафт золотий
3 806 ₴
- В наявності
- Код: 16779
Стіл комп'ютерний ПІ-ПІ-2 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. У полицях над стільницею можна розмістити всі необхідні для роботи предмети, це можуть бути як книги та підручники, так і різні дрібниці, які мають бути під рукою. Також стіл містить містку тумбу з полицями та висувний ящик. Клавіатура та миша знаходяться на висувній полиці, під системний блок відводиться окрема полиця. Такий стіл – це зручне рішення для комфортної роботи. Ширина ― 1175 мм
Глибина ― 600 мм Висота ― 956 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 1175 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 956 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16779 |
| Додаткові характеристики | шухляди, полиці над стільницею, тумба з полицями, полиця під системний блок, полиця під клавіатуру |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
- Ціна: 3 806 ₴

