
Стіл комп'ютерний Компанит СКМ 1 82х60х83,2 см Дуб крафт золотий
2 272 ₴
- В наявності
- Код: 16780
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл комп'ютерний СКМ-1 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Такий стіл, незважаючи на свою простоту, є функціональним рішенням для організації робочого простору. Має полицю для клавіатури та миші, для системного блоку, для документів, дисків та інших дрібниць. Все найнеобхідніше знаходиться під рукою.
Розміри:
Ширина ― 820 мм
Глибина ― 600 мм
Висота ― 832 мм
Меблі доставляються у розібраному вигляді у фабричній упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 820 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 832 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16780 |
| Додаткові характеристики | Полиці над стільницею для монітора, полиця під системний блок, полиця під клавіатуру |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 272 ₴

