
Стіл комп'ютерний Компанит СУ 2 120х100х85,2 см Дуб крафт золотий
5 200 ₴
- В наявності
- Код: 16794
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл комп'ютерний СУ-2 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Кутовий стіл із відсіком для системного блоку, полицею для монітора, клавіатури та миші. Також він містить велику тумбу з трьома місткими висувними ящиками для канцелярії, паперів та інших речей, які можуть знадобитися для роботи. Такий стіл підійде як для використання вдома, так і в офісі.
Розміри:
Ширина ― 1200 мм Глибина ― 1000 мм
Висота ― 852 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 852 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16794 |
| Додаткові характеристики | Полиця під клавіатуру, полиця під монітор, тумба з трьома шухлядами, відкрита ніша |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴

