
Стіл комп'ютерний Компанит СУ 9 150х125х73,6 см Дуб крафт золотий
6 138 ₴
- В наявності
- Код: 16797
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл комп'ютерний СУ-9 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. та висувної полиці під клавіатуру, що звільнить робочий простір стільниці. є відсік для системного блоку та полиця над ним для зберігання книг, папок та паперів.
Глибина ― 1250 мм
Висота ― 736 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 1500 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 1250 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16797 |
| Додаткові характеристики | Полиця під клавіатуру, тумба з трьома шухлядами, відсік для системного блока, відкрита ніша |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 138 ₴

