
Стіл кухонний розкладний Компанит КС 3 90х59х73,2 см Дуб крафт золотий
2 511 ₴
- В наявності
- Код: 16803
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виконаний з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм
Розміри:
Ширина - 900 мм
Глибина - 590 мм
Висота - 732 мм
Розміри в розкладеному вигляді: Ширина - 1180 мм Глибина - 590 мм Висота - 716 мм Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному упакуванні, схема виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16803 |
| Тип | Обідні столи |
| Висота | 732 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Особливості | Розкладний |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 511 ₴

