
Стіл кухонний Компанит КС 9 ніжки хром 90х55х72,6 см Дуб крафт золотий
2 678 ₴
- В наявності
- Код: 16809
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виконаний з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Ніжки - метал.
Розміри:
Ширина - 900 мм
Глибина - 550 мм Висота - 726 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16809 |
| Тип | Обідні столи |
| Висота | 726 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Особливості | не розкладний |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 678 ₴

