
Стіл письмовий Компанит Учень 115х55х73,6 см Дуб крафт золотий
2 685 ₴
- В наявності
- Код: 16823
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл Учень виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. , за якою знаходиться полотнище. Простий і практичний по дизайну, він підійде для оснащення будь-якого виду приміщення. Висота ― 736 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 1150 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16823 |
| Додаткові характеристики | Відкрита полиця під стільницею |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Стіл письмовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 685 ₴

