
Стіл письмовий Компанит Вчитель 130х60х73,6 см Дуб крафт золотий
4 049 ₴
- В наявності
- Код: 16826
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл Вчитель виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Такий стіл створить комфорт як в офісі, так і вдома.
Розміри:
Ширина ― 1300 мм
Глибина ― 600 мм
Висота ― 736 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 1300 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16826 |
| Додаткові характеристики | Відкриті полиці під стільницею, 2 тумби з полицями |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Стіл письмовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 049 ₴

