
Туалетний столик Компанит Трюмо 3 95,7х59,8х143,2 см Дуб крафт золотий
6 313 ₴
- В наявності
- Код: 16853
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус та фасади виготовлені з ДСП. Розмістити в ящиках трюмо інструменти для укладання волосся, косметику та парфумерію – це практичне та розумне рішення, яке допоможе вам заощадити час на зборах зранку та додати елементи комфорту у звичайному житті. .
Розміри:
Довжина ― 957 мм
Ширина ― 598 мм
Висота ― 1432 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16853 |
| Висота | 143.2 см |
| Глибина | 59.8 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість дверей фасаду | 1 |
| Кількість відкритих полиць | 6 |
| Кількість ящиків | 1 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Наявність дзеркала | Да |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 95.7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 313 ₴

