
Шафа розстібна з ящиком Компанит Шафа 17 50х40х180 см Дуб крафт золотий
3 759 ₴
- В наявності
- Код: 16893
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус і фасади виготовлені з ДСП.В них можна помістити верхній одяг та взуття або сезонний одяг щоденного користування.
Розміри:
Ширина - 500 мм Глибина - 400 мм Висота - 1800 мм Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16893 |
| Висота | 180 см |
| Глибина | 40 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 759 ₴

