
Шафа для речей Компанит Шафа 18 80х62х203 см Дуб крафт золотий
7 924 ₴
- В наявності
- Код: 16894
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розстібний Шкаф-18 виготовлений з ламінованого ДСП шириною 16 мм. підійде для розміщення у передпокої чи спальній кімнаті. створить затишок у вашій кімнаті.
Розміри:
Ширина – 800 мм
Глибина – 619 мм
Висота – 2028 мм
розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16894 |
| Висота | 203 см |
| Глибина | 62 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 924 ₴

