
Шафа з ящиками Компанит Шафа 19 111х62х203 см Дуб крафт золотий
9 910 ₴
- В наявності
- Код: 16895
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Орна Шафа-19 виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Шафа відрізняється оригінальним дизайном, а два відділення з дверцятами. за рахунок своєї місткості, є дуже функціональним і практичним.
Розміри:
Ширина - 1110 мм Глибина - 619 мм Висота - 2028 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16895 |
| Висота | 203 см |
| Глибина | 62 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість дверей | 3 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 111 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 910 ₴

