
Розстібна шафа Компанит Шафа 2 78,5х55х180 см Дуб крафт золотий
5 477 ₴
- В наявності
- Код: 16896
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розстібний Шафа-2 виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Шафа має дві розстібні двері. Внутрішнє наповнення – зверху полиця для білизни та одягу, під нею штанга для вішалок. Шафа дуже проста Короткий, тому зможе вписатися в будь-який інтер'єр. Розміри: Ширина - 785 мм Глибина - 550 мм Висота - 1826 мм Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16896 |
| Висота | 180 см |
| Глибина | 55 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 78.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 477 ₴

