
Шафа з дверима та ящиками Компанит Шафа 20 160,2х62х203 см Дуб крафт золотий
15 903 ₴
- В наявності
- Код: 16897
Розстібна Шафа-20 виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Шафа містить шість дверей. Внутрішнє наповнення – центральний відсік представлений штангою для одягу вгорі, полицею для речей унизу та двома висувними ящиками; лівий і правий відсіки містять по два висувні ящики по центру, розташовані один під одним, і по два відділення з дверцятами. Шафа вміщить зможе вмістити речі та постільна білизна за рахунок великої кількості відділень.
Розміри:
Ширина - 1602 мм
Глибина - 619 мм
Висота - 2028 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді у фабричному впакуванні. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16897 |
| Висота | 203 см |
| Глибина | 62 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість дверей | 6 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 160.2 см |
- Ціна: 15 903 ₴

