
Кутова шафа для одягу Компанит Шафа 3У 80х80х195 см Дуб крафт золотий
6 892 ₴
- В наявності
- Код: 16898
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розстібна Шафа-3У виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Шафа кутова має одну розстібну двері. Внутрішнє наповнення - один відсік містить зверху полицю для речей, під нею перекладину під вішалки; другий відсік заповнений невеликими поличками.
Ширина - 802 мм Глибина - 802 мм Висота - 1950 мм Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16898 |
| Висота | 195 см |
| Глибина | 80 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість дверей | 1 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 892 ₴

