
Шафа для одягу з дзеркалами Компанит Шафа 7 160х53,6х217,6 см Дуб крафт золотий
15 549 ₴
- В наявності
- Код: 16902
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розпашна Шафа-7 виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. З двома відчиненими дверима містить полицю для речей зверху, та штангу для одягу під нею; і 2 відсіки з обидві сторони від середньої частини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16902 |
| Висота | 217.6 см |
| Глибина | 53.6 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість дверей | 4 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 160 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 549 ₴

