
Шафа книжкова Компанит КШ 12 60х36,6х158,7 см Дуб крафт золотий
4 083 ₴
- В наявності
- Код: 16910
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал для книг КШ-12 виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Пенал можна використовувати як для дому, так і для офісу, зберігати папки зі звітами або використовувати для оформлення зони бібліотеки у вітальні. Розміри:
Ширина - 600 мм
Глибина - 366 мм
Висота - 1587 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16910 |
| Висота | 1587 мм |
| Глибина | 366 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал полиць | Ламінована деревна плита |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 083 ₴

