
Шафа офісна Компанит КШ 15 60,4х37х120 см Дуб крафт золотий
2 830 ₴
- В наявності
- Код: 16913
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал для книг КШ-15 виготовлений із ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Пенал можна використовувати як для дому, так і для офісу, зберігати папки зі звітами або використовувати для оформлення зони бібліотеки у вітальні. Розміри:
Ширина - 604 мм
Глибина - 370 мм
Висота - 1200 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 604 мм |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16913 |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал полиць | Ламінована деревна плита |
| Країна-виробник Товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 830 ₴

