
Великий стелаж для документів Компанит КШ 3 130х44,8х195 см Дуб крафт золотий
6 739 ₴
- В наявності
- Код: 16926
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал для книг КШ-3 виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. бібліотеки у вітальні. Розміри:
Ширина ― 1300 мм
Глибина ― 448 мм
Висота ― 1950 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці, фурнітура для складання, схема виробу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16926 |
| Тип | Стелажі |
| Висота | 1950 мм |
| Глибина | 448 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал полиць | Ламінована деревна плита |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 1300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 739 ₴

