
Стелаж для дому Компанит КШ 4 110х350х179,6 см Дуб крафт золотий
5 102 ₴
- В наявності
- Код: 16927
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал для книг КШ-4 виготовлений із ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. використовувати для оформлення зони бібліотеки у вітальні.
Розміри:
Ширина ― 1100 мм
Глибина ― 350 мм
Висота ― 1796 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16927 |
| Тип | Стелажі |
| Висота | 1796 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал полиць | Ламінована деревна плита |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 1100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 102 ₴

