
Антресоль 4 для Компанит Шафа 15 120х46,4х45 см Бетон
3 196 ₴
- В наявності
- Код: 16937
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антресоль-4 для Шафи-15
Антресоль виконана з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Призначена для Шафи-15-ф Компаніт.
Розміри:
Довжина ― 1200 мм Ширина ― 464 мм Висота ― 450 мм Меблі доставка в розібраному у фабричній упаковці. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16937 |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 46,4 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Полиця для речей |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 196 ₴

