
Комод для речей Компанит 1 3 2 130х38х73 см Бетон
5 204 ₴
- В наявності
- Код: 16950
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод для речей Компаніт 1-3-2
Комод виконаний з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Комод є незамінним елементом для будь-якої кімнати. Комод 1-3-2 можна використовувати для зберігання білизни чи особистих речей. Комод заввишки 73 см – ідеальна тумба під телевізор чи невеликий акваріум.
Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16950 |
| Тип | Комод |
| Висота | 73 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 204 ₴

