
Комод для речей Компанит 4 1 1 87,7х44,8х91,3 см Бетон
5 851 ₴
- В наявності
- Код: 16969
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус і фасади виготовлені з ДСП. Комоди у вітальні або передпокої незамінні для зберігання документів і паперів. На комоді можна залишити телефон, ключі або записник.
АБС ― кромка має підвищену міцність, механічну та термічну витривалість.
Глибина ― 448 мм
Висота ― 913 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16969 |
| Тип | Комод |
| Висота | 91.3 см |
| Глибина | 44.8 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 87.7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 851 ₴

