
Ліжко односпальне Класіка 80 Компанит 204,2х85,2х86 см Бетон
4 920 ₴
- В наявності
- Код: 16998
Ліжко односпальне Класика - 80 виготовлене з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко просто зібрати. Компактне ліжко зі зручним узголів'ям стане чудовим доповненням кімнати, і з легкістю уміститься в спальню, не заважаючи пересування по кімнаті. Зверніть увагу! Ліжко НЕ включає основу (ламельний внесок) і матрац. Їх потрібно замовляти ОКРЕМО.
Розміри:
Довжина - 2042 мм Ширина - 852 мм Висота - 860 мм Спальне місце 800*2000 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16998 |
| Висота | 86 см |
| Довжина: | 204,2 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 80 х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 85,2 см |
- Ціна: 4 920 ₴

