
Ліжко двоспальне Модерн 160 Компанит 213,2х165,2х80 см Бетон
7 514 ₴
- В наявності
- Код: 17000
Ліжко двоспальне Модерн - 160 виготовлене з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко просто зібрати. Подібна модель правильно організує місце для сну і додасть комфорту та затишку обраному приміщенню. Таке ліжко освіжить інтер'єр і впишеться у простір будь-якої кімнати.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ включає основу (ламельний внесок) і матрац. Їх потрібно замовляти ОКРЕМО.
Розміри:
Довжина ― 2132 мм
Ширина ― 1652 мм
Висота ― 800 мм
Спальне місце 1600*200 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17000 |
| Висота | 80 см |
| Довжина: | 213,2 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 160 х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 165,2 см |
- Ціна: 7 514 ₴

