
Ліжко односпальне Модерн 80 Компанит 213,2х85,2х80 см Бетон
5 009 ₴
- В наявності
- Код: 17001
Ліжко односпальне Модерн - 80 виготовлене з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко просто зібрати. Комфортне ліжко, яке виглядає витончено, і заощадить простір завдяки своїм невеликим розмірам. Важливий предмет меблів в інтер'єрі кімнати, який забезпечить міцний та здоровий сон.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ включає основу (ламельний внесок) і матрац. Їх потрібно замовляти ОКРЕМО.
Розміри:
Довжина - 2132 мм Ширина - 852 мм Висота - 800 мм Спальне місце 800*2000 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17001 |
| Висота | 80 см |
| Довжина: | 213,2 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 80 х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 85,2 см |
- Ціна: 5 009 ₴

