
Двоспальне ліжко Компанит Стиль 160 213,3х164,4х76,6 см Бетон
7 013 ₴
- В наявності
- Код: 17003
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двоспальне ліжко ліжко Стиль забезпечить вам приємний, здоровий сон і чудово впишеться в інтер'єр вашої спальні. Підставою для матраца служить цілісний лист ДСП, що дозволить використовувати будь-який тип матраца.
Розміри:
Довжина ― 2133 мм
Ширина ― 1644 мм
Висота ― 766 мм
Спальне місце 1600*2000 мм
Матрац у вартість не входить, його потрібно замовляти окремо.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17003 |
| Висота | 76.6 см |
| Довжина: | 213,3 см |
| Доставка/Оплата | Під замовлення. Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Комплектація | без матраца |
| Матеріал каркаса | Ламіноване ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | ДСП |
| Розмір спального місця | 160 х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 164,4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 013 ₴

