
Односпальне ліжко Компанит Стиль 90 213,3х94,4х76,6 см Бетон
4 858 ₴
- В наявності
- Код: 17004
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Односпальне ліжко Стиль забезпечить вам приємний, здоровий сон і чудово впишеться в інтер'єр вашої спальні. Підставою для матраца служить цілісний лист ДСП, що дозволить використовувати будь-який тип матраца.
Розміри:
Довжина ― 2133 мм
Ширина ― 944 мм
Висота ― 766 мм
Спальне місце 900*2000 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17004 |
| Висота | 76.6 см |
| Довжина: | 213.3 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Комплектація | без матраца |
| Матеріал каркаса | Ламіноване ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | ДСП |
| Розмір спального місця | 90 х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 94.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 858 ₴

