Стіл журнальний Лофт-2
Корпус виготовлений з ДСП, ніжки - метал. Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. розмістити як у центрі кімнати, так і біля стіни.
Розміри: Довжина - 800 мм.
Ширина - 500 мм.
Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17019 |
| Висота | 426 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал стільниці | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Журнальний стіл |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴


