
Комод Тумба 3 Компанит МГ 1 110х40х90 см Бетон
5 603 ₴
- В наявності
- Код: 17032
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод Тумба-3 МГ-1 виконана з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм. Комод складається з двох закритих відділень, з полицею в кожному, і чотирьох висувних ящиків. Така модель стане місцем зберігання великої кількості речей і предметів домашнього вжитку, заощадить простір кімнати і впишеться в кімнату будь-якого розміру. Висота ― 900 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17032 |
| Тип | Комод |
| Висота | 90 см |
| Глибина | 40 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 603 ₴

