
Полиця навісна Компанит П 4 120,4х35х40 см Бетон
2 384 ₴
- В наявності
- Код: 17125
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця виконана з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм.
Розміри:
Довжина ― 1204 мм
Ширина ― 350 мм
Висота ― 400 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17125 |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 35 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Полиця для речей |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 120.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 384 ₴

