
Стіл журнальний Компанит Каприз L 90х58х52,6 см Бетон
2 273 ₴
- В наявності
- Код: 17169
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл журнальний виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Стіл виграшно виглядатиме в просторому приміщенні, його можна розмістити як в центрі кімнати, так і біля стіни. Додаткова полиця додасть функціональності та практичності, легко розмістивши на собі різні елементи декору та необхідні предмети.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17169 |
| Висота | 526 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал стільниці | Ламіноване ДСП |
| Особливості | Ніжки на коліщатках, додаткова полиця |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Журнальний стіл |
| Форма | Овальний |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 273 ₴

