
Стіл комп'ютерний Компанит ПІ ПІ 1 117,5х55х95,6 см Бетон
3 471 ₴
- В наявності
- Код: 17180
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл комп'ютерний ПІ-ПІ-1 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. У полицях над стільницею можна розмістити всі необхідні для роботи предмети, це можуть бути як книги та підручники, так і різні дрібниці, які мають бути під рукою. Також стіл містить містку тумбу з полицями та дві висувні ящики.Такий стіл зробить роботу за комп'ютером зручнішою та приємнішою.
Розміри:
Ширина ― 1175 мм
Глибина ― 550 мм
Висота ― 956 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Ширина | 1175 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 956 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17180 |
| Додаткові характеристики | шухляди, полиці над стільницею, тумба з полицями |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 471 ₴

