
Стіл комп'ютерний Компанит СКМ 6 100х59,8х144,2 см Бетон
3 932 ₴
- В наявності
- Код: 17189
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл комп'ютерний СКМ-6 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Модель досить велика та містка. Вона складається з висувної панелі для клавіатури, місця під системний блок, і безлічі містких відкритих полиць над стільницею, і під нею. Такий стіл відмінно підійде для роботи або навчання.
Розміри:
Ширина ― 1000 мм
Глибина ― 598 мм
Висота ― 1442 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Ширина | 1000 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1442 мм |
| Глибина | 598 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17189 |
| Додаткові характеристики | Полиці над стільницею, полиця під системний блок, полиця під клавіатуру, полиця під стільницею |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 932 ₴

