
Стіл комп'ютерний Компанит СУ 13 120х90х74,9 см Бетон
3 768 ₴
- В наявності
- Код: 17193
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл комп'ютерний СУ-13 Виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Кутовий стіл, що складається з тумби з полицями та відкритих полиць, що злегка дозволить розмістити книги, папери, канцелярське приладдя та інші необхідні в роботі пристрої. А висувна полиця для клавіатури забезпечить комфортну роботу з клавіатурою та мишею. Такий функціональний стіл може бути використаний як школярем, так і дорослим.
Розміри:
Ширина ― 1200 мм
Глибина ― 900 мм
Висота ― 749 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 749 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17193 |
| Додаткові характеристики | Полиця під клавіатуру, тумба з полицями, полиця під стільницею, відкриті ніші |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 768 ₴

