
Стіл комп'ютерний Компанит СУ 4 150х110х76,6 см Бетон
8 019 ₴
- В наявності
- Код: 17198
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл комп'ютерний СУ-4 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Функціональний кутовий стіл, який можна використовувати як вдома, так і в офісі. Він має висувну полицю під клавіатуру, яка забезпечить комфортну роботу. Системний блок ставиться внизу на постачанні, під ним можна розташувати оргтехніку на окремій полиці. Для зберігання канцелярії та паперів призначені три висувні ящики та полиці під стільницею.
Розміри:
Ширина ― 1500 мм
Глибина ― 1100 мм
Висота ― 766 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Ширина | 1500 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 766 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17198 |
| Додаткові характеристики | Полиця під клавіатуру, тумба з трьома шухлядами, відкрита полиця над ящиками, полиця під системний блок, полиці під стільницею |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 019 ₴

