
Стіл письмовий Компанит Малюк 2 70х58х73,6 см Бетон
2 476 ₴
- В наявності
- Код: 17212
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл Малюк-2 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. пластиліну та інших занять з розвитку моторики.
Розміри:
Ширина ― 700 мм
Глибина ― 580 мм
Висота ― 736 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Ширина | 700 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17212 |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 476 ₴

