
Стіл письмовий Компанит Студент 2 120х60х75 см Бетон
4 792 ₴
- В наявності
- Код: 17220
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл Студент-2 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Зручний письмовий стіл для занять. Складається з чотирьох висувних ящиків, що забезпечить зручне зберігання канцелярії та письмового приладдя, та додаткової відкритої ніші для різних дрібниць. Такий стіл підійде для будь-якого приміщення і внесе в нього комфорт і затишок.
Висота ― 750 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17220 |
| Додаткові характеристики | 4 шухляди, відкрита ніша |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 792 ₴

