
Стіл письмовий Компанит Вчитель 130х60х73,6 см Бетон
4 211 ₴
- В наявності
- Код: 17228
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл Вчитель виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Стійкий за своєю конструкцією стіл із двома тумбами та двома відкритими полицями під стільницею, розташований симетрично від центру. Ніші можна використовувати для паперу або інших предметів, які повинні бути під рукою. Такий стіл створить комфорт як в офісі, так і вдома.
Розміри:
Ширина - 1300 мм Глибина - 600 мм
Висота ― 736 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Ширина | 1300 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17228 |
| Додаткові характеристики | Відкриті полиці під стільницею, 2 тумби з полицями |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 211 ₴

