
Туалетний столик Компанит Трюмо - 9 з тумбочкою 116х50х82 см Бетон
5 253 ₴
- В наявності
- Код: 17261
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трюмо - 9 з тумбочкою
Корпус і фасади виготовлені з ДСП. При закритому зеркалі можна використовувати як столик для ноутбука чи завтраку. Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для складання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17261 |
| Висота | 82 см |
| Глибина | 50 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал полиць | Ламінована деревна плита |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 116 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 253 ₴

