
Тумба приліжкова Компанит ПКТ 9 48х42х66 см Бетон
2 341 ₴
- В наявності
- Код: 17271
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба приліжкова ПКТ ― 9
Корпус і фасади виготовлені з ДСП. Це необхідний елемент комфортного інтер'єру спальні.
Розміри:
Довжина ― 480 мм
Ширина ― 420 мм
Висота ― 660 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17271 |
| Висота | 66 см |
| Глибина | 42 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник | Україна |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 341 ₴

