
Вузька шафа для спальні Компанит Шафа 11 60х36,6х195 см Бетон
4 193 ₴
- В наявності
- Код: 17289
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Орна Шафа-11 виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Шафа містить дві розстібні двері. Внутрішнє наповнення – полиця для речей зверху та штанга для одягу під нею. Шафа відмінно підійде для розміщення в передпокої чи спальній кімнаті.
Розміри:
Ширина - 600 мм Глибина - 366 мм Висота - 1950 мммм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17289 |
| Висота | 195 см |
| Глибина | 36.6 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 193 ₴

