
Шафа з дверима та ящиками Компанит Шафа 19 111х62х203 см Бетон
10 306 ₴
- В наявності
- Код: 17297
Розстібна Шафа-19 виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Шафа містить три розстібні двері. Внутрішнє наповнення - лівий відсік представлений штангою для одягу вгорі та полицею для речей внизу; правий відсік містить два висувні ящики по центру, розташовані один під одним, і два відділення з дверцятами. Шафа відрізняється оригінальним дизайном, а за рахунок своєї місткості, є дуже функціональною і практичною.
Розміри:
Ширина - 1110 мм
Глибина - 619 мм
- 2028 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17297 |
| Висота | 203 см |
| Глибина | 62 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість дверей | 3 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 111 см |
- Ціна: 10 306 ₴

