Шкаф - Буфет Компаніт
Корпус і фасади виготовлені з ДСП. Складається з нижньої тумби з висувним шухлядою та дверима та верхня секція з поліцею.
доставляється у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для складання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17307 |
| Висота | 185,1 см |
| Глибина | 50 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник | Україна |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 64,2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴


