
Шафа-комод для документів Компанит КШ 14 60,4х37х120 см Бетон
3 950 ₴
- В наявності
- Код: 17314
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал для книг КШ-14 виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Пенал можна використовувати як для дому так і для офісу, зберігати папки зі звітами або і використовувати для оформлення зони бібліотеки у вітальні.
Розміри:
Ширина - 604 мм
Глибина - 370 мм
Висота - 1200 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17314 |
| Тип | Стелажі |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал полиць | Ламінована деревна плита |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 604 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 950 ₴

