
Великий стеллаж для документів Компанит КШ 3 130х44,8х195 см Бетон
7 008 ₴
- В наявності
- Код: 17328
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал для книг КШ-3 виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Пенал можна використовувати як для дому так і для офісу, зберігати папки зі звітами або і використовувати для оформлення зони бібліотеки у вітальні.
Розміри:<
Ширина ― 1300 мм
Глибина ― 448 мм
Висота ― 1950 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17328 |
| Тип | Стелажі |
| Висота | 1950 мм |
| Глибина | 448 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал полиць | Ламінована деревна плита |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 1300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 008 ₴

