
Комод на 4 ящика Компанит 4 80х42х103 см Бетон
4 127 ₴
- В наявності
- Код: 17337
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод виконаний з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Комод є незамінним елементом для будь-якої кімнати. Комод 4 складається з чотирьох ящиків на роликових напрямних. Велика кількість забарвлень ДСП дозволить списати цей елемент меблів в будь-який інтер'єр.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17337 |
| Тип | Комод |
| Висота | 103 см |
| Глибина | 42 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Предоплата 10%. Доставка кур'єр по г. Київ. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 127 ₴


