
Двоспальне ліжко Эверест Нордік-1400 Каркас 164х213х82 см графіт
3 635 ₴
- В наявності
- Код: 17342
Двоспальне ліжко Нордік - елемент модульної системи. Ця колекція пропонує широкий вибір модулів, таких як полиці, шафи, тумби та ліжка, які можна поєднувати та комбінувати, щоб створити індивідуальні композиції відповідно до вашого смаку та потреб.
Ціна вказана за каркас - ліжко можна укомплектувати Щит ДСП, Ламельний внесок та Підйомним механізмом
Зверніть увагу! Ліжко НЕ включає основу (ламельний внесок) і матрац. Їх потрібно замовляти ОКРЕМО.
Розміри:
Довжина ― 2130 мм
Ширина ― 1640 мм
Висота ― 820 мм
Розмір спального місця: 1400х2000 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Графіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17342 |
| Висота | 82 см |
| Довжина: | 213 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 140 х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 164 см |
- Ціна: 3 635 ₴





