
Пенал закритий з дзеркалом Эверест Нордік-800 80х38х205 см графіт
6 401 ₴
- В наявності
- Код: 17352
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал Нордік-800 – елемент модульної системи. Ця колекція пропонує широкий вибір модулів, таких як полиці, шафи, тумби та ліжка, які можна поєднувати та комбінувати, щоб створити індивідуальні композиції відповідно до вашого смаку та потреб.
Розміри:
Ширина ― 800 мм
Глибина ― 380 мм
Висота ― 2050 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Графіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17352 |
| Висота | 205 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання 3-5 днів. Доставка Нова Пошта — підписка 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 401 ₴









